repliki zegarków 
731-008-008, 731-009-009, 22 402-27-75, 22 400-99-55 poczta@kantor.com.pl
Całodobowy kantor wymiany walut

najlepsze kursy

hurtowe kursy walut



Ostatnia aktualizacja: 22.09.2017, 17:14
WalutaSymbolSkupSprzedaż
Dolar USAUSD3.563.58
EuroEUR4.264.28
Funt brytyjskiGBP4.84.84
Frank szwajcarskiCHF3.6653.698
Dolar australijskiAUD2.8252.861
Dolar kanadyjskiCAD2.8782.91
Korona szwedzkaSEK0.44450.4484
Korona norweskaNOK0.45490.458
Korona duńskaDKK0.570.5739
Dirham ZEAAED0.950.995
Lek albańskiALL0.03170.0344
Marka bośniackaBAM2.1572.287
Dolar barbadoskiBBD1.6511.901
Lew bułgarskiBGN2.172.24
Dinar bahrajskiBHD8.99.77
Dolar brunejski BND2.512.72
Real brazylijskiBRL1.1191.216
Rubel białoruskiBYN1.8061.936
Peso chilijskieCLP0.005650.0059
Juan chińskiCNY0.5250.554
Peso kolumbijskieCOP0.001140.0013
Peso kubańskieCUC3.383.68
Korona czeskaCZK0.1630.1649
Peso dominikańskieDOP0.0720.085
Funt egipskiEGP0.1630.253
Lari gruzińskiGEL1.4011.542
Dolar hongkońskiHKD0.4440.469
Kuna chorwackaHRK0.570.585
Forint węgierskiHUF0.013690.014
Rupia indonezyjskaIDR0.0002670.0003
Szekel izraelskiILS1.0061.054
Korona islandzkaISK0.03290.0344
Dolar jamajskiJMD0.0260.0285
Dinar jordańskiJOD4.665.15
Jen japońskiJPY0.03180.0326
Szyling kenijskiKES0.0340.0369
Won koreańskiKRW0.0030.00338
Tenge kazachskieKZT0.010140.01103
Dinar kuwejckiKWD11.3412.04
Lit litewskiLTL1.050
Dirham marokańskiMAD0.3710.401
Lej mołdawskiMDL0.2010.226
Denar macedońskiMKD0.06930.0725
Ringgit malezyjskiMYR0.8450.899
Peso meksykańskieMXN0.20.216
Funt irlandzkiNIP4.694.81
Dolar nowozelandzkiNZD2.5732.702
Rial omańskiOMR8.99.7
Sol peruwiańskiPEN1.0971.303
Peso filipińskiePHP0.07030.0758
Rial katarskiQAR0.8990.985
Lej rumuńskiRON0.9050.956
Dinar serbskiRSD0.03560.0376
Rubel rosyjskiRUB0.06040.0629
Rial saudyjskiSAR0.9150.972
Funt szkockiSCP4.694.81
Rupia seszelskaSCR0.2420.282
Dolar singapurskiSGD2.582.69
Baht tajskiTHB0.10770.1128
Dinar tunezyjskiTND0.7151.482
Lira tureckaTRY0.9991.068
Dolar tajwańskiTWD0.1120.124
Hrywna ukraińskaUAH0.1350.143
Dong wietnamskiVND0.0001530.000188
Rand RPAZAR0.2690.283

Zobacz większą tabelęInformacje dodatkowe
  • kursy obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 1000 EURO
  • rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie bądź poprzez e-mail
  • rezerwacja kursów do 30 minut
  • ceny nie dotyczą drobnych banknotów

bilon – kursy skupu



Ostatnia aktualizacja: 22.09.2017, 17:14
WalutaSymbolSkup
detal
Skup
hurt
EuroEUR3.84.0
Funt brytyjskiGBP3.54.0
Frank szwajcarskiCHF2.52.9
Informacje dodatkowe
  • kursy hurtowe dla bilonu obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 100 EURO
  • dla transakcji o wartości przekraczającej 1000 Euro kursy skupu bilonu ustalane są indywidualnie
  • rezerwacje kursów dla transakcji dotyczących bilonu nie są konieczne

złoto



Od 2017 roku prowadzimy w ramach bezpośredniej współpracy pełny asortyment złotych sztabek bankowych z certyfikacją LBMA najstarszej w Europie niemieckiej Rafinerii i Mennicy C. HAFNER (since 1850).
Ostatnia aktualizacja: 22.09.2017, 17:14
WagaSkupSprzedaż
1 g145.00 PLN189.00 PLN
2 g290.00 PLN362.00 PLN
5 g723.00 PLN817.00 PLN
10 g1 449.00 PLN1 587.00 PLN
20 g2 900.00 PLN3 130.00 PLN
1 oz4 526.00 PLN4 768.00 PLN
50 g7 269.00 PLN7 630.00 PLN
100 g14 520.00 PLN15 180.00 PLN
250 g36 136.00 PLN38 216.00 PLN
500 g72 716.00 PLN75 847.00 PLN
1000 g145 687.00 PLN151 593.00 PLN

dlaczego my


Drogi Kliencie, Chcesz wymienić walutę, ale bez konieczności transportowania jej w gotówce? Potrzebujesz kupić Euro, ale sprawdziłeś, że w innych kantorach jest drożej? Aktualna cena podana na naszej stronie jest lepsza niż w innych „kantorach internetowych”. Dlatego trafiłeś do nas. Wiesz, że to najatrakcyjniejsza oferta, choć dziwi Cię dlaczego wygrywamy cenowo z konkurencją. Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
niskie, zbliżone do rynkowych ceny
Ceny podane na stronie są cenami, po których można dokonać transakcji w danym momencie. Jesteśmy firmą istniejącą ponad 20 lat a naszą specjalnością są transakcje hurtowe, których możemy dokonywać po możliwej najlepszej dla Klienta cenie. Nie udostępniamy żadnej wirtualnej platformy walutowej dla graczy. Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta i poczucie, że dokonał transakcji po najatrakcyjniejszej na rynku cenie. Taki sposób prowadzenia biznesu wymaga od nas nabywanego latami doświadczenia i umiejętnego zarządzania kapitałem.
NASZYM DODATKOWYM ZYSKIEM JEST ZADOWOLENIE KAŻDEGO KLIENTA I ZAUFANIE NOWYCH KLIENTÓW
Kantor istnieje od 2001 roku, doświadczenie zdobywaliśmy więc przez lata, każdego dnia dbając o satysfakcję każdego z Klientów. Dziś dzięki umiejętnemu zarządzaniu kapitałem możemy zaproponować Państwu najkorzystniejsze ceny.
PROSTY I TRANSPARENTNY SPOSÓB NA WYMIANĘ GOTÓWKI
Nie chcesz logować się do innych serwisów, czytać bardzo długich regulaminów i akceptować ich? Proponujemy możliwie najprostszy sposób na wymianę gotówki. Zadzwoń i zapytaj lub przeczytaj „zasady działania” naszej firmy.
działamy w oparciu o własny kapitał
Jako nieliczni działamy w oparciu o własny kapitał !!! – dysponujemy na kontach firmy własnymi środkami, które w każdej chwili możemy przelać do Klienta, co zdecydowanie skraca czas całej operacji. W sytuacji gdy potrzebne są jeszcze wyższe kwoty, zawsze możemy skorzystać z naszego działu obsługi gotówkowej. Wymiana bezgotówkowa w naszej firmie jest tak samo bezpieczna jak gotówkowa.
Co zatem nas wyróżnia ?
Cena, tradycja, lata doświadczeń, które pozwalają na bezbłędne i intuicyjne „zasady działania” – to znacznie więcej niż mogą zaoferować inni …

najnowsze informacje


transakcje bezgotówkowe

hurtowe kursy walut



Ostatnia aktualizacja: 22.09.2017, 17:14
WalutaSymbolSkupSprzedaż
Dolar USAUSD3.5553.58
EuroEUR4.2554.28
Funt brytyjskiGBP4.84.845
Frank szwajcarskiCHF3.663.698
Dolar australijskiAUD2.822.861
Dolar kanadyjskiCAD2.8732.91
Korona czeskaCZK0.1610.1659
Korona szwedzkaSEK0.44450.4499
Korona norweskaNOK0.45490.4605
Korona duńskaDKK0.570.5761
Jen japońskiJPY0.03160.0318

Poniżej znajdują się numery naszych rachunków:

Transakcje on line tel. 22 400 99 55
Realizujemy przelewy ekspresowe do wszystkich banków świata w bardzo atrakcyjnych cenach. Dokonując transakcji w kantor.com.pl wymienianą walutę otrzymasz w najkrótszym możliwym czasie księgowania między bankami.
Rozwój nowych technologii daje nam kolejne możliwości, którymi dzielimy się z naszymi Klientami. Dajemy możliwość realizowania transakcji za pośrednictwem przelewów bankowych w dni powszednie (poniedziałek – piątek) w godzinach 9:00 – 16:45. Teraz nie ma już znaczenia gdzie mieszka nasz Klient, i że nie może przyjechać do naszej warszawskiej siedziby. Każdy z Państwa w dowolnym momencie może dokonać transakcji po tych samych, atrakcyjnych cenach, które publikujemy na naszej stronie internetowej i po najwyżej 60-ciu minutach dalej decydować, co zrobi z otrzymanym przelewem. Tak samo jak w przypadku operacji gotówkowych, tak i w tym przypadku transakcje nie mają ukrytych kosztów i prowizji.

TRANSAKCJE BEZGOTÓWKOWE W TRZECH PROSTYCH KROKACH:


1. Zadzwoń i omów szczegóły transakcji
Realizujemy szybkie przelewy do większości banków w Polsce. Poniżej znajduje się lista banków w których mamy otwarte konta firmowe z którymi przelewy są realizowane bez prowizji. W przypadku pozostałych banków czas zaksięgowania przelewów w obie strony wynosi do dwóch dni roboczych, a sam kurs może zostać obniżony, by pokryć prowizję za transfer. Prowizję ustalimy z każdym klientem indywidualnie, a podstawą jej wyliczenia będzie każdorazowo wartość transakcji.
2. Wypełnij formularz danych.
Prawidłowo wypełniony formularz danych, który możecie Państwo pobrać w zakładce „kontakt”, da nam wiedzę i pewność, skąd oraz od kogo ma zostać zaksięgowany przelew, jak również dokąd mamy przelać zamówione pieniądze. Identyczne dane możecie Państwo przesłać na maila: poczta@kantor.com.pl – nie wypełniając formularza.
3. Prześlij pieniądze
W ostatnim kroku należy wybrać odpowiednie konto i przelać na nie umówioną kwotę. Trzeba pamiętać, że PLN wysyłamy na nasze konto w PLN, EUR na nasze konto EUR, USD na nasze konto USD itd.
WSZYSTKIE TRANSAKCJE REALIZUJEMY W DNI POWSZEDNIE W GODZINACH 9.00 – 16.45

Przelewy błyskawiczne realizujemy w bankach:


Bank PEKAO
PKO BP
Millenium
BZ WBK
ING
BGŻ BNP Paribas
Alior
mBank
Credit Agricole
Idea Bank

transakcje ponadprogowe

Każda transakcja finansowa o równowartości powyżej 15000 EUR (w przeliczeniu według średniego kursu NBP z danego dnia) jest transakcją ponadprogową, która wymaga szczególnych środków bezpieczeństwa.
Nasz kantor, w ramach dodatkowych środków bezpieczeństwa, jest zobowiązany do sprawdzenia danych Klienta podanych podczas rejestracji z danymi z dokumentów.
W przypadku osób fizycznych potrzebujemy skanu dowodu osobistego, natomiast w przypadku osób prawnych – skanu dowodu osobistego osoby przeprowadzającej transakcję w imieniu firmy oraz skanów dokumentów rejestracyjnych firmy/spółki.
Przesłanie skanów tych dokumentów (drogą elektroniczną – poczta e-mail) jest konieczne przed zatwierdzeniem transakcji.
Do realizacji transakcji ponadprogowych potrzebujemy następujących danych
osoby fizyczne
  • imię i nazwisko
  • obywatelstwo
  • adres osoby dokonującej transakcji
  • numer PESEL lub data urodzenia w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL, lub
  • numer dokumentu stwierdzającego tożsamość cudzoziemca, lub
  • kod kraju w przypadku przedstawienia paszportu
  • seria i numer dowodu osobistego.
osoby prawne
  • aktualne dane z KRS lub innego dokumentu, w którym znajduję się:
  • nazwa (firmy),
  • forma organizacyjna osoby prawnej,
  • siedziba i jej adres,
  • numer identyfikacji podatkowej,
  • imię, nazwisko i numeru PESEL lub data urodzenia w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL, osoby która reprezentuje osobę prawną, a nadto:
  • adres zamieszkania tej osoby,
  • seria i nr dowodu osobistego tej osoby
NSA 19 grudnia 2001 r. wydał wyrok (sygn. II SA 2869/00) stwierdzający, iż „dopuszczalne jest sporządzanie kserokopii lub skanu dokumentów tożsamości w takim zakresie, w jakim zawierają one dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 pkt 1 Ustawy”. W związku z powyższym w celu sprawnego przeprowadzenia transakcji ponadprogowej prosimy o przesłanie wyżej wymienionych dokumentów (warunkiem ich uznania jest czytelność przesłanych skanów).

transakcje gotówkowe

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA. NAJLEPSZE CENY. TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW – DOŁĄCZ DO NICH. ZAPRASZAMY.

Stacjonarnie jesteśmy do Państwa dyspozycji w nowej lokalizacji Ul. Klonowa 22 (przy placu Unii Lubelskiej)

731-008-008
731-009-009
22 402-27-75

Ważne informacje:
rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie rezerwacja kursów do 30 minut

kontakt






Numery kont Klienta, uczestniczące w transakcji:

Numer pierwszego rachunku:

           PLN              - - - - - -

Numer drugiego rachunku:

     - - - - - -

Załącznik (opcjonalnie):
Dotyczy tylko transakcji ponadprogowych, potrzebne dokumenty opisane w dziale "transakcje ponadprogowe".

Całodobowy Kantor Wymiany Walut

kantor.com.pl
00-591 Warszawa
ul. Klonowa 22
NIP: 521-295-29-08
REGON: 014919956
Wpis do rej. działalności kantorowej nr 5641/2007