repliki zegarków 
731-008-008, 731-009-009, 22 402-27-75, 22 400-99-55 poczta@kantor.com.pl
Całodobowy kantor wymiany walut

najlepsze kursy

hurtowe kursy walut



Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018, 19:24
WalutaSymbolSkupSprzedaż
Dolar USAUSD3.783.8
EuroEUR4.34.32
Funt brytyjskiGBP4.7944.829
Frank szwajcarskiCHF3.7913.821
Dolar australijskiAUD2.7342.764
Dolar kanadyjskiCAD2.8622.892
Korona szwedzkaSEK0.4090.413
Korona norweskaNOK0.44330.4463
Korona duńskaDKK0.57480.5788
Dirham ZEAAED0.9971.047
Lek albańskiALL0.03550.0385
Marka bośniackaBAM2.3762.527
Dolar barbadoskiBBD1.7632.014
Lew bułgarskiBGN2.2152.26
Dinar bahrajskiBHD9.4910.37
Dolar brunejski BND2.362.58
Real brazylijskiBRL0.9421.023
Rubel białoruskiBYN1.8051.935
Peso chilijskieCLP0.005480.00593
Juan chińskiCNY0.5280.558
Peso kolumbijskieCOP0.001160.00133
Peso kubańskieCUC3.733.9
Korona czeskaCZK0.16670.1687
Peso dominikańskieDOP0.0750.084
Funt egipskiEGP0.1830.269
Lari gruzińskiGEL1.481.565
Dolar hongkońskiHKD0.460.49
Kuna chorwackaHRK0.5830.598
Forint węgierskiHUF0.01330.0136
Rupia indonezyjskaIDR0.0002590.000279
Szekel izraelskiILS0.9991.048
Korona islandzkaISK0.03290.0354
Dolar jamajskiJMD0.02660.0291
Dinar jordańskiJOD5.245.69
Jen japońskiJPY0.03380.0347
Szyling kenijskiKES0.0370.0399
Won koreańskiKRW0.003330.00364
Tenge kazachskieKZT0.010180.01098
Dinar kuwejckiKWD11.212.6
Lit litewskiLTL0.950
Dirham marokańskiMAD0.3850.415
Lej mołdawskiMDL0.220.245
Denar macedońskiMKD0.06890.0739
Ringgit malezyjskiMYR0.9220.972
Peso meksykańskieMXN0.1960.211
Funt irlandzkiNIP4.694.82
Dolar nowozelandzkiNZD2.4642.585
Rial omańskiOMR9.19210.283
Sol peruwiańskiPEN1.1591.235
Peso filipińskiePHP0.06970.0767
Rial katarskiQAR0.991.066
Lej rumuńskiRON0.920.955
Dinar serbskiRSD0.03620.0382
Rubel rosyjskiRUB0.05510.0581
Rial saudyjskiSAR0.9651.02
Funt szkockiSCP4.694.82
Rupia seszelskaSCR0.2590.299
Dolar singapurskiSGD2.7052.83
Baht tajskiTHB0.11480.1208
Dinar tunezyjskiTND0.6661.396
Lira tureckaTRY0.670.75
Dolar tajwańskiTWD0.1160.128
Hrywna ukraińskaUAH0.1390.146
Dong wietnamskiVND0.0001620.000176
Rand RPAZAR0.2520.27

Zobacz większą tabelęInformacje dodatkowe
  • kursy obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 1000 EURO
  • rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie bądź poprzez e-mail
  • rezerwacja kursów do 30 minut
  • ceny nie dotyczą drobnych banknotów

bilon – kursy skupu



Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018, 19:24
WalutaSymbolSkup
detal
Skup
hurt
EuroEUR3.63.8
Funt brytyjskiGBP3.54.0
Frank szwajcarskiCHF2.52.9
Informacje dodatkowe
  • kursy hurtowe dla bilonu obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 100 EURO
  • dla transakcji o wartości przekraczającej 1000 Euro kursy skupu bilonu ustalane są indywidualnie
  • rezerwacje kursów dla transakcji dotyczących bilonu nie są konieczne

złoto



Od 2017 roku prowadzimy w ramach bezpośredniej współpracy pełny asortyment złotych sztabek bankowych z certyfikacją LBMA najstarszej w Europie niemieckiej Rafinerii i Mennicy C. HAFNER (since 1850).
Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018, 19:24
WagaSkupSprzedaż
1 g140.00 PLN184.00 PLN
2 g280.00 PLN352.00 PLN
5 g697.00 PLN787.00 PLN
10 g1 398.00 PLN1 536.00 PLN
20 g2 797.00 PLN3 027.00 PLN
1 oz4 357.00 PLN4 597.00 PLN
50 g7 015.00 PLN7 366.00 PLN
100 g14 011.00 PLN14 657.00 PLN
250 g34 865.00 PLN36 945.00 PLN
500 g70 173.00 PLN73 304.00 PLN
1000 g140 607.00 PLN146 513.00 PLN

dlaczego my


Drogi Kliencie, Chcesz wymienić walutę, ale bez konieczności transportowania jej w gotówce? Potrzebujesz kupić Euro, ale sprawdziłeś, że w innych kantorach jest drożej? Aktualna cena podana na naszej stronie jest lepsza niż w innych „kantorach internetowych”. Dlatego trafiłeś do nas. Wiesz, że to najatrakcyjniejsza oferta, choć dziwi Cię dlaczego wygrywamy cenowo z konkurencją. Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
niskie, zbliżone do rynkowych ceny
Ceny podane na stronie są cenami, po których można dokonać transakcji w danym momencie. Jesteśmy firmą istniejącą ponad 20 lat a naszą specjalnością są transakcje hurtowe, których możemy dokonywać po możliwej najlepszej dla Klienta cenie. Nie udostępniamy żadnej wirtualnej platformy walutowej dla graczy. Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta i poczucie, że dokonał transakcji po najatrakcyjniejszej na rynku cenie. Taki sposób prowadzenia biznesu wymaga od nas nabywanego latami doświadczenia i umiejętnego zarządzania kapitałem.
NASZYM DODATKOWYM ZYSKIEM JEST ZADOWOLENIE KAŻDEGO KLIENTA I ZAUFANIE NOWYCH KLIENTÓW
Kantor istnieje od 2001 roku, doświadczenie zdobywaliśmy więc przez lata, każdego dnia dbając o satysfakcję każdego z Klientów. Dziś dzięki umiejętnemu zarządzaniu kapitałem możemy zaproponować Państwu najkorzystniejsze ceny.
PROSTY I TRANSPARENTNY SPOSÓB NA WYMIANĘ GOTÓWKI
Nie chcesz logować się do innych serwisów, czytać bardzo długich regulaminów i akceptować ich? Proponujemy możliwie najprostszy sposób na wymianę gotówki. Zadzwoń i zapytaj lub przeczytaj „zasady działania” naszej firmy.
działamy w oparciu o własny kapitał
Jako nieliczni działamy w oparciu o własny kapitał !!! – dysponujemy na kontach firmy własnymi środkami, które w każdej chwili możemy przelać do Klienta, co zdecydowanie skraca czas całej operacji. W sytuacji gdy potrzebne są jeszcze wyższe kwoty, zawsze możemy skorzystać z naszego działu obsługi gotówkowej. Wymiana bezgotówkowa w naszej firmie jest tak samo bezpieczna jak gotówkowa.
Co zatem nas wyróżnia ?
Cena, tradycja, lata doświadczeń, które pozwalają na bezbłędne i intuicyjne „zasady działania” – to znacznie więcej niż mogą zaoferować inni …

najnowsze informacje


transakcje bezgotówkowe

hurtowe kursy walut



Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018, 19:24
WalutaSymbolSkupSprzedaż
Dolar USAUSD3.7753.805
EuroEUR4.2954.325
Funt brytyjskiGBP4.7944.834
Frank szwajcarskiCHF3.7863.821
Dolar australijskiAUD2.7292.764
Dolar kanadyjskiCAD2.8572.892
Korona czeskaCZK0.16470.1697
Korona szwedzkaSEK0.4090.4145
Korona norweskaNOK0.44330.4488
Korona duńskaDKK0.57480.581
Jen japońskiJPY0.03360.035

Poniżej znajdują się numery naszych rachunków:

Transakcje on line tel. 22 400 99 55
Realizujemy przelewy ekspresowe do wszystkich banków świata w bardzo atrakcyjnych cenach. Dokonując transakcji w kantor.com.pl wymienianą walutę otrzymasz w najkrótszym możliwym czasie księgowania między bankami.
Rozwój nowych technologii daje nam kolejne możliwości, którymi dzielimy się z naszymi Klientami. Dajemy możliwość realizowania transakcji za pośrednictwem przelewów bankowych w dni powszednie (poniedziałek – piątek) w godzinach 9:00 – 16:45. Teraz nie ma już znaczenia gdzie mieszka nasz Klient, i że nie może przyjechać do naszej warszawskiej siedziby. Każdy z Państwa w dowolnym momencie może dokonać transakcji po tych samych, atrakcyjnych cenach, które publikujemy na naszej stronie internetowej i po najwyżej 60-ciu minutach dalej decydować, co zrobi z otrzymanym przelewem. Tak samo jak w przypadku operacji gotówkowych, tak i w tym przypadku transakcje nie mają ukrytych kosztów i prowizji.

TRANSAKCJE BEZGOTÓWKOWE W TRZECH PROSTYCH KROKACH:


1. Zadzwoń i omów szczegóły transakcji
Realizujemy szybkie przelewy do większości banków w Polsce. Poniżej znajduje się lista banków w których mamy otwarte konta firmowe z którymi przelewy są realizowane bez prowizji. W przypadku pozostałych banków czas zaksięgowania przelewów w obie strony wynosi do dwóch dni roboczych, a sam kurs może zostać obniżony, by pokryć prowizję za transfer. Prowizję ustalimy z każdym klientem indywidualnie, a podstawą jej wyliczenia będzie każdorazowo wartość transakcji.
2. Wypełnij formularz danych.
Prawidłowo wypełniony formularz danych, który możecie Państwo pobrać w zakładce „kontakt”, da nam wiedzę i pewność, skąd oraz od kogo ma zostać zaksięgowany przelew, jak również dokąd mamy przelać zamówione pieniądze. Identyczne dane możecie Państwo przesłać na maila: poczta@kantor.com.pl – nie wypełniając formularza.
3. Prześlij pieniądze
W ostatnim kroku należy wybrać odpowiednie konto i przelać na nie umówioną kwotę. Trzeba pamiętać, że PLN wysyłamy na nasze konto w PLN, EUR na nasze konto EUR, USD na nasze konto USD itd.
WSZYSTKIE TRANSAKCJE REALIZUJEMY W DNI POWSZEDNIE W GODZINACH 9.00 – 16.45

Przelewy błyskawiczne realizujemy w bankach:


Bank PEKAO
PKO BP
Millenium
BZ WBK
ING
BGŻ BNP Paribas
Alior
mBank
Credit Agricole
Idea Bank

transakcje ponadprogowe

Każda transakcja finansowa o równowartości powyżej 15000 EUR (w przeliczeniu według średniego kursu NBP z danego dnia) jest transakcją ponadprogową, która wymaga szczególnych środków bezpieczeństwa.
Nasz kantor, w ramach dodatkowych środków bezpieczeństwa, jest zobowiązany do sprawdzenia danych Klienta podanych podczas rejestracji z danymi z dokumentów.
W przypadku osób fizycznych potrzebujemy skanu dowodu osobistego, natomiast w przypadku osób prawnych – skanu dowodu osobistego osoby przeprowadzającej transakcję w imieniu firmy oraz skanów dokumentów rejestracyjnych firmy/spółki.
Przesłanie skanów tych dokumentów (drogą elektroniczną – poczta e-mail) jest konieczne przed zatwierdzeniem transakcji.
Do realizacji transakcji ponadprogowych potrzebujemy następujących danych
osoby fizyczne
  • imię i nazwisko
  • obywatelstwo
  • adres osoby dokonującej transakcji
  • numer PESEL lub data urodzenia w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL, lub
  • numer dokumentu stwierdzającego tożsamość cudzoziemca, lub
  • kod kraju w przypadku przedstawienia paszportu
  • seria i numer dowodu osobistego.
osoby prawne
  • aktualne dane z KRS lub innego dokumentu, w którym znajduję się:
  • nazwa (firmy),
  • forma organizacyjna osoby prawnej,
  • siedziba i jej adres,
  • numer identyfikacji podatkowej,
  • imię, nazwisko i numeru PESEL lub data urodzenia w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL, osoby która reprezentuje osobę prawną, a nadto:
  • adres zamieszkania tej osoby,
  • seria i nr dowodu osobistego tej osoby
NSA 19 grudnia 2001 r. wydał wyrok (sygn. II SA 2869/00) stwierdzający, iż „dopuszczalne jest sporządzanie kserokopii lub skanu dokumentów tożsamości w takim zakresie, w jakim zawierają one dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 pkt 1 Ustawy”. W związku z powyższym w celu sprawnego przeprowadzenia transakcji ponadprogowej prosimy o przesłanie wyżej wymienionych dokumentów (warunkiem ich uznania jest czytelność przesłanych skanów).

transakcje gotówkowe

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA. NAJLEPSZE CENY. TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW – DOŁĄCZ DO NICH. ZAPRASZAMY.

Stacjonarnie jesteśmy do Państwa dyspozycji w nowej lokalizacji Ul. Klonowa 22 (przy placu Unii Lubelskiej)

731-008-008
731-009-009
22 402-27-75

Ważne informacje:
rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie rezerwacja kursów do 30 minut

kontakt






Numery kont Klienta, uczestniczące w transakcji:

Numer pierwszego rachunku:

           PLN              - - - - - -

Numer drugiego rachunku:

     - - - - - -

Załącznik (opcjonalnie):
Dotyczy tylko transakcji ponadprogowych, potrzebne dokumenty opisane w dziale "transakcje ponadprogowe".

Ochrona danych osobowych w kantor.com.pl

Na podstawie przepisów w sprawie ochrony danych osobowych, powszechnie znanych jak RODO informujemy, że:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest kantor.com.pl z siedzibą w Warszawie, ul. Klonowa 22, wpis do rej. Działalności kantorowej nr 5641/2007,
  • Administrator ustanowił Inspektora Ochrony Danych, kontakt rodo@kantor.com.pl,
  • Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu przeprowadzania transakcji wymiany waluty i mogą być udostępnione do GIIF, Kontroli z NBP oraz innym uprawnionym Instytucjom wymienionym w odpowiednich ustawach,
  • Mają Państwo prawo do wglądu i zmian swoich danych osobowych, które będą przetrzymywane przez 5 lat.

Całodobowy Kantor Wymiany Walut

kantor.com.pl
00-591 Warszawa
ul. Klonowa 22
NIP: 521-295-29-08
REGON: 014919956
Wpis do rej. działalności kantorowej nr 5641/2007